Drewniane wykończenia wnętrz

Większość naszego życia spędzamy we wnętrzach.
Aby czuć się w nich doskonale, to one same muszą być dla nas doskonałe.
Zajmiemy się tym, …wspólnie

Wykorzystaj potencjał drewna, jako elementu wystroju wnętrza lub funkcjonalnego wyposażenia. Nadamy mu dokładnie taki kształt, jakiego oczekujesz

Przykładowe elementy drewniane do wnętrz:

 • Drewniane obudowy przejść
 • Szafy wnękowe
 • Blaty i półki
 • Stoły
 • Listwy przypodłogowe

 • Ściany

 • Zabudowy wnęk

Jeśli masz bardzo nietypowy pomysł, to spotkajmy się aby go przedyskutować. Jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły i lubimy wyzwania.

Drewno to materiał, który od wieków stosowany jest w budownictwie oraz w innych dziedzinach życia. Dzięki swoim właściwościom i niepowtarzalnemu wyglądowi świetnie spisuje się również jako surowiec wykorzystywany do tworzenia różnego rodzaju elementów wykończenia wnętrz.

Mieszkanie lub dom wykończony drewnem to ponadczasowe i bardzo stylowe rozwiązanie. Materiał ten jest bardzo uniwersalny, pasuje do wielu aranżacji i znacząco ociepla wnętrze. Drewniane elementy wykończeniowe można znaleźć w różnych miejscach domu i mieszkania, czy to na podłodze, ścianach czy nawet suficie. Często pełnią w tych miejscach nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także praktyczną.

Przykładowe realizacje wykończenia wnętrz drewnem — usługi stolarskie Wrocław

Zabudowa przejść i kominka

Wykończenia idealnie dopasowane do charakteru wnętrza

Szafa wnękowa z lustrami

Funkcjonalność i doskonała forma, na dokładny wymiar

Zabudowa wnęki

Pomysł na zagospodarowanie wnęki z zabudową w formie drzwiczek z witrażem

Zabudowa
z biblioteczką
i drzwiami

Drewniana zabudowa ściany, funkcjonalna, piękna i romantyczna

Nasza oferta — usługi stolarz Wrocław

Jesteśmy firmą świadczącą usługi stolarskie Dolnośląskie. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć najróżniejsze drewniane elementy wykończenia wnętrz. Wszystkie z nich wykonujemy zgodnie z projektem dostarczonym przez klienta lub tworzymy go wspólnie na podstawie pomysłów i rozwiązań, jakimi dysponujemy. Posiadamy sporą wiedzę oraz doświadczenie, co pozwala nam na realizowanie nawet najbardziej wymyślnych i nietuzinkowych projektów. Korzystając z naszych usług, klient ma nieograniczony wybór rodzaju i kolorystyki drewna, jakie ma zostać przeznaczone do wytworzenia danej rzeczy. Wszelkie elementy wykończeniowe jak zabudowy, szafy, blaty, półki, stoły, listwy przypodłogowe, ściany i drewniane obudowy przejść oraz inne tego typu elementy wykonujemy pod dany wymiar. Dzięki temu możemy idealnie dopasować daną konstrukcję do miejsca, w jakim ma się ona znaleźć.

Realizując projekty stolarskie, stosujemy również:

 • Lustra

 • Szyby

 • Witraże

 • Inne dodatki drewniane

 

Pełnią one rolę dekoracji lub zwiększają funkcjonalność danego wyrobu. Jako firma dążymy do doskonałości, solidności produkcji i ciągle się rozwijamy, dzięki czemu możemy w pełni sprostać wymaganiom i potrzebom osób, które nam zaufały.

„Mieć fan­tazję nie znaczy coś so­bie wy­myślać.
To znaczy tworzyć coś z te­go, co istnieje”.

Tomasz Mann

Dlaczego drewniane wykończenia wnętrz są dobrym wyborem?

Stosując w domu lub mieszkaniu różnego rodzaju drewniane dodatki i elementy konstrukcyjne, zyskujemy ciepłe i przytulne wnętrze, które jednocześnie jest eleganckie i estetyczne. Drewno to także materiał naturalny, dzięki czemu elementy wykonane z niego są zdecydowanie bardziej przyjazne dla zdrowia, co z pewnością docenią np. alergicy.

Drewno znakomicie komponuje się z innymi tworzywami, a dobierając odpowiedni jego gatunek i kolorystykę, można wykończyć każde wnętrze bez względu na to czy ma ono charakter klasyczny i elegancki, czy może bardziej nowoczesny i minimalistyczny. Dodatkowo drewno jest bardzo przyjemne w dotyku, łatwe w obróbce, lekkie, zapewnia dobrą izolację cieplną, jest materiałem ekologicznym, łatwym w montażu, demontażu oraz bardzo wytrzymałym. To wszystko sprawia, że drewno jako materiał wykończeniowy cieszy się sporą popularnością praktycznie od zawsze i ta popularność wcale nie maleje.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą stolarską we Wrocławiu – wykonujemy drewniane elementy wykończeniowe do wnętrz. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z nami. Doradzimy najlepsze rozwiązania, odpowiemy na pytania i finalnie stworzymy produkt idealnie wpasowujący się w dane wnętrze. Z przyjemnością podejmiemy się również realizacji innych elementów drewnianych wnętrz, takich jak drzwi czy schody.

Nasze usługi stolarskie realizujemy na terenie Wrocław Krzyki, Śródmieście, Klecina, Stare Miasto, Psie Pole, Fabryczna, Leśnica oraz w okolicach Wrocławia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą — Stolarz Wrocław

Faq – najczęściej zadawane pytania dotyczące usług stolarskich we Wrocławiu

1. Czy realizujecie usługi stolarskie według gotowego projektu klienta?

Tak, w naszej ofercie usług stolarskich, jest możliwość wykonania gotowego projektu klienta.

2. Czy oferujecie montaż w cenie usług stolarskich na terenie Wrocławia?

W skład kompleksowej usługi stolarskiej wchodzi również montaż w lokalizacji wskazanej przez klienta.

3. Z jakiego drewna wykonujecie wykończenia wnętrz?

Wszystkie realizacje stolarskie są wykonane z drewna litego. W ofercie umożliwiamy wybór rodzaju drewna.