Boczar stolarz Siechnice

Realizacje stolarskie, według Twojego pomysłu i indywidualnych potrzeb — wszystko pod wymiar

Masz pomysł na drewniane schody, drzwi lub inne elementy wykończenia wnętrza i chcesz go zrealizować? Szukasz stolarza w Siechnicach i okolicach? Doskonale trafiłeś! W naszej firmie Boczar zajmujemy się wykonywaniem różnych elementów drewnianych, zachowując przy tym najwyższe standardy jakościowe i dokładność, która jest niezbędna podczas pracy z tak doskonałym i pięknym materiałem, jakim jest drewno.

Materiał ten od lat znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach życia, a my staramy się, aby z jego pomocą tworzyć unikatowe i zachwycające konstrukcje drewniane.

Nasza oferta – usługi stolarskie Siechnice

Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami stolarskimi w Siechnicach. W celu zdjęcia wymiarów oferujemy osobisty dojazd do klienta.

Wykonujemy drewniane:

  • Drewniane obudowy przejść
  • Kominków

  • Szafy wnękowe

  • Blaty i półki

  • Stoły

  • Listwy przypodłogowe

  • Ściany

  • Zabudowy wnęk

Podczas pracy staramy się wykorzystywać w pełni potencjał drewna, jego właściwości dekoracyjne oraz łatwość obróbki, tworząc funkcjonalne i estetyczne konstrukcje. Szafy często wyposażamy w praktyczne lustra, a zabudowy wnęk ozdabiamy drewnianymi drzwiczkami i witrażem, oczywiście wszystko wedle pomysłów i wymagań klienta.

Tworzymy drzwi, schody i inne elementy drewniane zarówno w klasycznej stylistyce jak i nowoczesnej. Z tego względu możemy sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów, bez względu na to czy cenią oni tradycyjne rozwiązania, czy stawiają bardziej na minimalizm i modernistyczny charakter wnętrza.

“Jest coś głęboko satysfakcjonującego w nadawaniu czemuś kształtu własnymi rękami. Rzetelne rzemiosło jest jak pieśń obleczona w ciało. To akt stworzenia.”
Patrick Rothfuss

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług – stolarz Siechnice?

Jesteśmy w pełni otwarci na wszystkie pomysły naszych klientów. Lubimy wyzwania, więc chętnie podejmiemy się nawet tych najbardziej wymyślnych projektów. Jeśli coś będzie niewykonalne, to poinformujemy o tym i wspólnie postaramy znaleźć rozwiązanie konstrukcyjne, które najlepiej sprawdzi się w danym przypadku. Korzystając z naszych usług, otrzymuje się nieograniczony wybór gatunków drewna oraz ich kolorystyki, dowolność kształtów i wymiarów konstrukcji, doskonałe zabezpieczenie wszelkich drewnianych powierzchni, wysokiej jakości okucia i uszczelki (w przypadku drzwi), dostęp do wszystkich typów szyb dostępnych na rynku, wszelkie możliwe wzory szyb ornamentowych oraz możliwość wyposażenia konstrukcji w lustra, szkło szlifowane, lub witraże. Wszystko to zgodnie z Twoim pomysłem i projektem. Dzięki temu każda osoba może dopasować schody, drzwi lub inne elementy drewniane do własnego domu lub mieszkania i tym samym zachować spójność wnętrza oraz nadać mu charakteru i wyjątkowości.

Nasze usługi stolarskie realizujemy na terenie całych Siechnic i okolic

Drewniane schody na zamówienie Siechnice

Osoby zainteresowane naszą ofertą usług stolarskich, zachęcamy do kontaktu. Możemy również Was odwiedzić i na miejscu poznać Wasze potrzeby oraz wymagania w zakresie stylistyki i estetyki wnętrza. Pozwoli nam to zaproponować najlepsze funkcjonalnie rozwiązania i dobrać odpowiedni gatunek oraz kolor drewna, a także motyw i kształt danej konstrukcji drewnianej. Szukając wysokiej jakości schodów drewnianych, drzwi lub innych elementów wykończenia wnętrz drewnem, nie mogliście lepiej trafić. Zadbamy o to, aby spełnić wasze marzenia i wzbogacić wnętrze waszego domu lub mieszkania.

Nasze realizacje usług stolarskich Siechnice

schody wewnętrzne wrocław
stolarz wrocław drzwi
stolarz wrocław drzwi
stolarz dolnośląskie