Boczar stolarz Świdnica

Realizacje stolarskie, według Twojego pomysłu i indywidualnych potrzeb — wszystko pod wymiar

Boczar to firma, która zajmuje się pełnieniem usług stolarskich w Świdnicy. Naszym klientom oferujemy zaangażowanie i staranne wykonanie wszystkich projektów. Do naszych zadań należy tworzenie drzwi, balustrad, elementów wykończenia wnętrz oraz schodów na wymiar w Świdnicy.

Nasza oferta – usługi stolarskie w Świdnicy

Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami stolarskimi w Świdnicy. W celu zdjęcia wymiarów oferujemy osobisty dojazd do klienta.

Wykonujemy drewniane:

  • Drewniane obudowy przejść
  • Kominków

  • Szafy wnękowe

  • Blaty i półki

  • Stoły

  • Listwy przypodłogowe

  • Ściany

  • Zabudowy wnęk

Schody drewniane w Świdnicy

Schody w Świdnicy realizowane są przez nas z wybranego przez klienta gatunku drewna. Mogą być to projekty w klasycznym stylu lub np. schody dywanowe. W niektórych wnętrzach znakomicie sprawdzą się schody z giętą poręczą. Na specjalne zamówienie zajmujemy się także zainstalowaniem w stopniach oświetlenia uruchamianego poprzez czujkę ruchu. W naszych projektach zawsze łączymy estetykę i funkcjonalność.

Balustrady z drewna Świdnica

Balustrady w Świdnicy wykonujemy tak, aby były dopasowane do schodów. To bowiem elementy, które muszą ze sobą wizualnie współgrać. Tworzymy solidne i bezpieczne balustrady. W zależności od potrzeb możemy wykonać prostą balustradę o określonym kształcie lub ozdobić ją drewnianym toczeniem. Ostateczny projekt zawsze musi współgrać z całym wnętrzem. Istnieje możliwość, aby projektant z naszego biura wybrał się do domu klienta i realnie zobaczył, na jakie rozwiązania można sobie pozwolić.

“Jest coś głęboko satysfakcjonującego w nadawaniu czemuś kształtu własnymi rękami. Rzetelne rzemiosło jest jak pieśń obleczona w ciało. To akt stworzenia.”
Patrick Rothfuss

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne pod wymiar

Zajmujemy się tworzeniem drzwi drewnianych zewnętrznych oraz wewnętrznych. Możliwe jest wstawienie w nie szyby lub witrażu. Oferujemy minimalistyczne projekty, ale również klasyczne czy całkowicie nietypowe, które nadadzą mieszkaniu klienta niepowtarzalny klimat.

Elementy wykończenia wnętrz

Oprócz podstawowych elementów wymienionych wyżej podejmujemy się również tworzenia blatów, półek, stołów, szaf wnękowych, listew podłogowych, ścian z drewna czy zabudowy przejść lub wnęk. Niektóre z tych elementów mogą być dodatkowo toczone lub mieć zamontowane lustro, szybę lub witraż. Klient może zażyczyć sobie bardziej tradycyjnych lub nowoczesnych rozwiązań. Styl naszych projektów zawsze jest dopasowywany do stylu wnętrza.

Nasze usługi stolarskie realizujemy na terenie całej Świdnicy i okolic

Zalety zdecydowania się na usługi stolarskie w Świdnicy w firmie Boczar

Szanujemy materiał, na którym pracujemy i zawsze staramy się tworzyć coś wyjątkowego z drewna. Podejmowanie ostatecznej decyzji należy jednak do naszych klientów. Wybór gatunku drewna spośród wielu propozycji, zdecydowanie się na kształt, kolor, wymiar czy styl – to najważniejsze kwestie, które trzeba ustalić. Jeśli chodzi o sam pomysł projektowy, to zawsze chętnie wsłuchujemy się w propozycje klientów i jeśli są one możliwe do zrealizowania, to wykonujemy wszystko według tego planu. Zdarzają się sytuacje, w których musimy wprowadzać jakieś zmiany ze względu na funkcjonalność. Klientom bez konkretnych pomysłów również oferujemy możliwe rozwiązania.

Wszystkie materiały, z których korzystamy, pochodzą z zaufanych źródeł. Nasze projekty i montaż to praca doświadczonych specjalistów. Jeżeli szukają Państwo dobrego stolarza w Świdnicy, to firma Boczar oferuje znakomite usługi na Dolnym Śląsku. Zachęcamy do kontaktu w celu porozmawiania o szczegółach!

Nasze realizacje usług stolarskich w Świdnicy

schody wewnętrzne wrocław
stolarz wrocław drzwi
stolarz wrocław drzwi
stolarz dolnośląskie