Boczar stolarz Trzebnica

Wykonujemy szeroki zakres usług stolarskich, według Twojego pomysłu i indywidualnych potrzeb

Jesteśmy firmą świadczącą szeroko pojęte usługi stolarskie Trzebnica. Wykonujemy różnego rodzaju drewniane elementy wykończenia wnętrz, a także schody i drzwi.

Drewno to materiał stosowany praktycznie od zawsze w budownictwie, ale także innych dziedzinach życia. My staramy się wykorzystywać łatwość jego obróbki oraz walory estetyczne, tworzą unikatowe i zachwycające konstrukcje drewniane.

Przywiązujemy sporą uwagę do jakości użytych materiałów oraz staramy się wykonywać wszelkie projekty z najwyższą starannością i dokładnością.

Nasza oferta usług stolarskich Trzebnica

W naszej ofercie znajdą Państwo drewniane drzwi, schody, a także różnego rodzaju drewniane elementy wykończeniowe takie jak:

  • Blaty

  • Półki

  • Stoły

  • Szafy wnękowe

  • Zabudowy przejść oraz kominków

  • Listwy podłogowe

  • Zabudowy wnęk

  • Ściany z drewna

 

Konstrukcje drewniane często wzbogacamy różnymi praktycznymi lub też dekoracyjnymi dodatkami takimi jak lustra montowane w drzwiach szaf wnękowych w celu zwiększenia ich funkcjonalności, lub witraże, które stosujemy np. do ozdoby drewnianych drzwiczek w zabudowie wnęk. Drzwi i schody drewniane wykonujemy przy użyciu wybranych przez klienta gatunków drewna i ich kolorystyce. Tworzymy zarówno projekty klasyczne w tradycyjnej stylistyce, jak i nowoczesne, które świetnie wkomponują się w minimalistyczny i modernistyczny styl wnętrza. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta i stworzyć produkt idealnie dopasowany do jego potrzeb.

“Jest coś głęboko satysfakcjonującego w nadawaniu czemuś kształtu własnymi rękami. Rzetelne rzemiosło jest jak pieśń obleczona w ciało. To akt stworzenia.”
Patrick Rothfuss

Zalety korzystania z naszych usług — stolarz Trzebnica

Korzystając z naszych usług, otrzymują Państwo usługę najwyższej jakości i gwarancję zadowolenia. Dodatkowo każdy klient ma nieograniczony wybór gatunków i kolorystyki drewna, z jakiego ma zostać wykonany dany element wykończeniowy, drzwi lub schody Trzebnica. Pełna dowolność dotyczy również kształtów i wymiarów konstrukcji, dzięki czemu każda osoba może stworzyć projekt uszyty na miarę swoich potrzeb.

Korzystając z naszych usług stolarskich Trzebnica, klient otrzymuje wysokiej jakości produkt, doskonałe zabezpieczenie wszelkich drewnianych powierzchni przed uszkodzeniami mechanicznymi i starzeniem się materiału, dostęp do wszystkich typów szyb dostępnych na rynku, wszelkie możliwe wzory szyb ornamentowych oraz możliwość doposażenia konstrukcji w lustra, szkło szlifowane, a nawet witraże. To sprawia, że możliwości jest naprawdę sporo i z pewnością każda osoba, która zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług odnajdzie to czego potrzebuje.

Nasze usługi stolarskie realizujemy na terenie całej Trzebnicy i okolic

Schody Trzebnica

Szukając drewnianych schodów, drzwi, lub innych elementów wykończeniowych wykonanych z tego naturalnego materiału, nie mogliście lepiej trafić. Zachęcamy do kontaktu z nami, wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą stolarską. Odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy najlepsze rozwiązania i zrobimy wszystko, aby jak najlepiej sprostać Waszym oczekiwaniom. Możemy również odwiedzić Was i na miejscu poznać Wasze wymagania i potrzeby oraz dobrać rozwiązania, które najlepiej wpasują się w charakter i stylistykę wnętrza waszego domu lub mieszkania.

Nasze realizacje usług stolarskich Trzebnica

schody wewnętrzne wrocław
stolarz dolnośląskie
usługi stolarz wrocław
stolarz wrocław drzwi