Boczar stolarz Jelcz Laskowice

Tworzymy drewniane drzwi elementy od podstaw, według Twojego pomysłu i indywidualnych potrzeb
Produkując meble, drzwi, schody i elementy wykończenia wnętrz na wymiar, ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w zakresie usług stolarskich. Wszelkie drewniane konstrukcje i elementy wykończeniowe wykonujemy przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i z największą starannością, tak aby były one w pełni funkcjonalne i jednocześnie cieszyły oko przez wiele lat.

Wiemy, jak pięknym i doskonałym materiałem jest drewno, dlatego realizując każdy projekt, staramy się jak najlepiej wykorzystać jego walory estetyczne oraz praktyczne. Jesteśmy profesjonalistami, którzy w pełni angażują się w każdy projekt i dzięki temu możemy spełniać marzenia naszych klientów.

Wykonamy dla Ciebie zabudowy przejść, kominków, szafy wnękowe, stoły, blaty i półki, listwy przypodłogowe, ściany oraz zabudowy wnęk.

„Mieć fan­tazję nie znaczy coś so­bie wy­myślać.
To znaczy tworzyć coś z te­go, co istnieje”.

Tomasz Mann

Schody na wymiar Jelcz Laskowice

Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą usług stolarskich, zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na każde pytanie oraz doradzimy najlepsze rozwiązania. Możemy również Was odwiedzić i na miejscu poznać Wasze potrzeby i wymagania, po to, aby jeszcze lepiej wykonać dany projekt. Jeżeli potrzebujesz, możemy przedstawić Ci nasze realizacje projektów schodów drewnianych na zamówienie.

Zamów schody w Jelcz Laskowice

Skontaktuj się z nami

Nasza oferta – usługi stolarskie Jelcz Laskowice

W naszej ofercie znajdą państwo:

Wiemy jak łatwym i przyjemnym w obróbce materiałem jest drewno i przy każdym projekcie staramy się jak najlepiej wykorzystać tę właściwość, tworząc unikatowe i estetyczne konstrukcje. Wykonywane przez nas szafy wnękowe często wyposażamy w lustra, dzięki czemu stają się one bardziej praktyczne. Czasami stosujemy również różnego rodzaju dodatki dekoracyjne np. witraże, które znakomicie wpasowują się w takie elementy jak drewniane drzwiczki zabudowy wnęk. Wszelkie drewniane konstrukcje i elementy wykończeniowe wykonujemy zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym stylu. To sprawia, że każda osoba bez względu na to czy wnętrze jej domu lub mieszkania ma tradycyjny styl, czy też przeważa w nim minimalizm i modernizm, z pewnością będzie zadowolona z naszych usług.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług – stolarz Jelcz Laskowice?

Jesteśmy profesjonalną stolarnią, która na pierwszym miejscu stawia zawsze jakość swoich usług oraz zadowolenie klienta. Jesteśmy w pełni otwarci na różne pomysły i własne projekty naszych klientów. Lubimy wyzwania, więc chętnie podejmiemy się nawet tych najbardziej unikatowych i wymyślnych projektów. W sytuacji, gdy coś nie będzie możliwe do zrealizowania, poinformujemy o tym i wspólnie z klientem postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Każda osoba korzystająca z naszych usług otrzymuje nieograniczony wybór gatunków drewna, z jakich ma powstać dana konstrukcja lub element wykończeniowy, dowolność kształtów i wymiarów, doskonałe zabezpieczenie powierzchni drewnianych przed starzeniem się i uszkodzeniami, wysokiej jakości okucia i uszczelki drzwi, dostęp do wszystkich typów szyb znajdujących się aktualnie na rynku, wszelkie możliwe wzory szyb ornamentowych, a także możliwość doposażenia wyboru w lustra, szkło szlifowane lub witraże.

Realizacje usług stolarskich w Jelcz Laskowice

stolarz wrocław drzwi
stolarz wrocław drzwi
stolarz dolnośląskie
stolarz wrocław drzwi