Boczar – poznaj nas

Zanim osobiście uściśniemy sobie dłonie, z przyjemnością powiemy kilka słów o sobie

Firma BOCZAR – DRZWI Z DREWNA to polska firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Zajmujemy się produkcją i montażem drzwi z niemal każdego rodzaju drewna. Dzięki dążeniu do doskonałości w formie, solidności w produkcji i chęci ciągłego rozwoju, skutecznie wybiegamy na przeciw potrzebom naszych Klientów. Dajemy im satysfakcję z dobrego wyboru dostawcy drzwi, potwierdzając tym samym nasz profesjonalizm i pełne zaangażowanie w realizację ich pomysłów jak mogą lepiej i wygodniej mieszkać.

Ciągle rozwijamy nasze zaplecze produkcyjne, używając do produkcji najlepszych maszyn i urządzeń, ponieważ jakość produktu która przekłada się bezpośrednio na zadowolenie Klienta, jest naszym najwyższym priorytetem. Inwestujemy również w działania logistyczne, aby zawsze i szybko dotrzeć do każdego naszego obecnego i potencjalnego Klienta.

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Możemy również Was odwiedzić, poznając Wasze potrzeby i upodobania w zakresie wystroju wnętrz i estetyki, wtedy zaproponujemy odpowiednie drewno, kształt, motyw i wykończenie drzwi. Może macie również swoje pomysły na drzwi czy schody? A może chcecie użyć drewna do wykończenia wnętrza?
Nie ma problemu, spełnimy Wasze marzenia.