Drzwi drewniane

Tworzymy drewniane drzwi od podstaw, według Twojego pomysłu i indywidualnych potrzeb
Produkując drzwi na wymiar, ogranicza nas tylko wyobraźnia

Każdy nasz produkt jest efektem indywidualnej pracy nad danym projektem. Dzięki temu otrzymasz dokładnie to, czego oczekujesz. Na tym etapie chętnie służymy naszym doświadczeniem

Twoje drzwi to:

  • Nieograniczony wybór gatunków drewna
  • Dowolne kształty i wymiary
  • Bogata paleta kolorów
  • Wysokiej jakości okucia i uszczelki

  • Wszystkie typy szyb dostępne na rynku

  • Wszystkie wzory szyb ornamentowych dostępne na rynku

  • Witraże, lustra i szkło szlifowane

Jeśli masz bardzo nietypowy pomysł na drzwi drewniane, to spotkajmy się, aby go przedyskutować. Jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły i lubimy wyzwania stolarskie.

Drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne to niezbędny element każdego mieszkania, oraz domu. Zapewniają prywatność, izolację cieplną, a także pełnią funkcję dekoracyjną. Drzwi drewniane obecnie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i nic dziwnego, ponieważ posiadają one sporo zalet. Szukając drzwi drewnianych do swojego domu lub mieszkania, warto skorzystać z usług stolarza, ponieważ jakość jedno wyrobów, będzie z pewnością na dużo wyższym poziomie niż drzwi zakupionych w sklepie, a dodatkowo, istnieje wtedy możliwość wykonania drzwi w niestandardowym wymiarze.

Przykładowe drzwi drewniane Wrocław,
jako inspiracja

Drzwi o klasycznej formie

Przykładowe drzwi dla tych, którzy cenią tradycyjne rozwiązania

Uniwersalne rozwiązanie, które doskonale wpisuje się w większość wnętrz. W drzwiach można dowolnie rozplanować podział i układ listew i wypełnienia, jak również zastosować szkło dostępne w wielu wzorach i formach

Nowoczesne drzwi

Propozycja minimalistyczna, zachowująca elegancję dzięki prostocie formy

Doskonale sprawdzą się jako drzwi do biura jak i domu. Jednolity charakter projektu nadaje harmonii i elegancji całej konstrukcji

Drzwi nietypowe

Przykład drzwi, które zarówno pod względem formy jak i użytego drewna, są niepowtarzalne

Płaskorzeźba na powierzchni skrzydła, dopasowana do charakteru wnętrza, oraz użycie thermodrewna, to przepis na wyjątkowość i efekt WOW

Oferta – schody na zamówienie Wrocław

Schody drewniane Dolny Śląsk

W obrębie województwa dolnośląskiego można znaleźć firmy, które produkują schody wewnętrzne na zamówienie. W ofercie można znaleźć schody dębowe czy jesionowe, ale także te z wielu innych rodzajów drewna.

Schody na wymiar Wrocław

Tworzenie schodów na wymiar nie jest proste, różni klienci mają różne wymagania, jednak dobra firma stolarska, poradzi sobie ze wszystkim — od podświetlenia, aż po gięte poręcze. Bardzo ważna jest jednak wcześniejsza konsultacja projektu.

Jak wybrać schody wewnętrzne?

Rodzaj drewna warto wybrać pod kątem tego, który będzie pasował do stylu, w jakim urządzone jest mieszkanie. Na początku będzie trzeba podjąć także decyzję, jaki rodzaj schodów wybieramy — schody kręcone, łamane czy może jednobiegowe?

„Mieć fan­tazję nie znaczy coś so­bie wy­myślać.
To znaczy tworzyć coś z te­go, co istnieje”.

Tomasz Mann

Zalety wykonywania drzwi u stolarza – stolarz Wrocław

Wykonanie drzwi drewnianych u stolarza to bardzo dobra decyzja, dużo lepsza niż zakup gotowych. Decydując się na to rozwiązanie, można mieć pewność, że drzwi będą wykonane z wysokiej jakości materiałów i przy zachowaniu najwyższej staranności i estetyki wykonania. Stolarz Boczar Wrocław jest w stanie zaprojektować i wykonać drzwi otwierane w prawo, w lewo, drzwi skrzydłowe, przesuwne, wahadłowe, łamane czy harmonijkowe o określonych wymiarach, wzorze i z wybranych przez klienta materiałów, ponadto możne dopasować drzwi do innych elementów wykończenia wnętrz, jak np. schody drewniane. To sprawia, że każdy może zamówić sobie drzwi idealnie wpasowujące się we wnętrze jego domu i spełniające w pełni wszystkie oczekiwania.